לקוחות מספרים

שגית היא בעלת מקצוע שמשלבת את כל מה שמקבל שירות מחפש, גם מקצועיות, גם שירות וגם מחיר הוגן. אין בקשה שלא בקשתי ושגית לא נתנה לי מענה מהיר ומדויק לצרכיי, ללא ספק, היא נכנסת לראש שלך ומעצבת את הפנטזיה העסקית שלך בדיוק כמו שדמיינת אותה. עם שגית אני עוד אעבוד הרבה. כבר מהרגע הראשון מולה, הבנתי שהיא הולכת להיות מעצבת
הבית שלי.
ערן כהן
בעל רשת חנויות אינטרנטיות
"שגית היקרה רוצה להודות לך על הקמה וליווי של חזון הרצון שלי. את הראשונה והיחידה שפגשת הטקסטים של הקלפים שלי את זאת שהענקת לי משוב כיצד חשת את הרטט והחיבור אל המלל. שמחה להעניק לך חפיסת קלפים שיאירו את יומך ואת סביבתך. את גרפיקאית מופלאה, סבלנית, קשובה ומקצועית. תודה להילה שלי שחיברה בנינו. זכיתי ממש. ממליצה בחום על עשייתך המגוונת. שנה טובה ומבורכת בשפע כל לך וליקירייך. תודה"
יפה ביטון
‏יועצת ומטפלת הוליסטית
"גם אני, כמו כולנו, מתקשה למצוא מה לכתוב בימים אלה, אבל עשיתי החלטה - להתמקד בנקודות אור בעסק שלי, ונקודת האור המרכזית שהייתה לי לאחרונה היא שבעיתוי לא צפוי, נולד לי לוגו חדש!!! מבית היוצר של שגית המוכשרת. הלוגו הזה מסמל את כל הערכים שלי: נשיות, עוצמה, אופטימיות, נתינה ובעיקר עיטוף. לתת לכל אישה את התחושה שיש מי שרואה אותה ושהיא שווה חיצונית ופנימית!"
מיטל חסקלברג
סטיילינג אישי מעצים
"מההתחלה קיבלתי את כל הסימנים האפשריים שאת תהי זאת שתיצור לי את הלוגו שלי. את כל כך נעימה ומקצועית אהבתי את השאלות המדויקות ששאלת, שתמיד הייתה לך את הסבלנות לתקן ולדייק דברים ולא עצרת עד שלא הייתי באמת אבל באמת מרוצה! תודה רבה!"
הילה אוחיון
נומורולוגית
"את שגית אני מכירה המון שנים כחברה. כאשר ראיתי שהיא פתחה סטודיו לעיצוב, קפצתי על ההזדמנות להיעזר בה עבור הלוגו של העסק וצדקתי. היא נתנה כמה אפשרויות, הקשיבה לצורך שלי ועם סבלנות הגענו ללוגו ושפת מותג מתאימה לעסק. היא באמת מדהימה! ממליצה בחום!"
מזל בסירי
פסיכותרפיסטית בתחום הלבוש
"שגית היקרה, נהניתי כל כך בתהליך! את מיוחדת במינך, מוכשרת, סבלנית, פתוחה לקבלה, אין ספק שאמליץ בחום ובפה מלא לעבור תהליכי עיצוב ומיתוג איתך. תודה רבה על החיזוק החיובי והקפצת התדמית והחזות של החלום שלי!"
הילה גזי
עזרה בבית לנשים אחרי לידה
Sagit designed our wedding invitations and menus, and they were absolutely gorgeous! Sagit has a talent for understanding exactly what you like and turning your dreams into a reality. I highly recommend working with her
אמילי רייבי
סטודנטית בבינתחומי
אני רוצה להודות לך שגית על תהליך מלא בסבלנות ואורך רוח . חיכית בסבלנות שאתגבש, זרמת עם הרצונות שלי, עם השינויים שביקשתי וזה לא מובן מאליו בכלל. הרגשתי שחשוב לך שארגיש שלמה עם ההחלטה שלי תודה על לוגו נשי , זורם ומזמין. ממליצה עלייך באהבה. תודה רבה🙏❤️
יעל קליגר
סטודיו יעל
"החלטתי שהגיע הזמן להחליף לוגו ויחד איתו הגיעו עוד כמה מוצרים נלווים (פולדר, נייר מכתבים ומעטפה, כרטיסי ביקור ועוד...) פניתי לחוכמת ההמונים בקבוצת הנשים המקומית שלי, וקיבלתי המלצה. גם לה קוראים שגית והיא מעצבת גרפית מדהימה. בסבלנות אין קץ היא הלכה איתי צעד צעד עד שאישרתי הכל... תודה שגיתוש על הכל... תודה על הסבלנות ועל המקצועיות המדהימה. ישר כוח , חג שמח ושנה טובה ומתוקה..."
שגית ברמי
הוראה מותאמת