סטוריטלינג

סטוריטלינג זה סיפור מקרה שקרה לנו או למכר שלנו כדי לגרום לרגשות הזדהות אצל הצד השני. הסיפור יכול להיות מקרה שקרה לנו, ללקוח שלנו, למכר שלנו או הסיפור האישי שלנו – זה שהביא אותנו למקום שאנחנו נמצאים בו היום, כמו הסטוריטלינג שלי. כשהסיפור שלנו מעניין וסוחף הוא ייזכר באופן חיובי אצל הצד השני ויגרום לו להתחבר אלינו. בדיוק כמו שסטורי בפייסבוק או באינסטגרם עובד טוב – הוא חושף את מה שקרה לנו לחברים / לעוקבים שלנו, נוגע בהם, מעביר מסר, משאיר חותם ואלו יכולים להזדהות ולהתחבר אלינו. הסטוריטלינג שלי מתאר את הצעד האמיץ שלי: הסבה מקצועית בגיל 40 וההחלטה להיות עצמאית בתחום!

עם לידת בני הבכור החלטתי להישאר בבית ולגדל אותו בשנתיים הראשונות לחייו. כשהיה בן שנה, הצטרפה אחותו לחגיגה. לאחר שנתיים אינטנסיביות בהן ביטלתי את עצמי לגמרי והתרוצצתי בבית עם 2 תינוקות, הרגשתי צורך עז לעשות שינוי ולהשקיע בעצמי וללמוד משהו שבאמת מעניין אותי ולעסוק בזה לאחר מכן, במטרה להיות עצמאית בתחום ולהיות זמינה לילדיי. אז יצאתי לעבוד במשרת אם ובמקביל התחלתי ללמוד עיצוב גרפי במכללת האקר יו.
עבדתי בבקרים ולמדתי פעמיים בשבוע בערבים, עם הבייביסיטר בבית שמטפלת לי בילדים, ולמרות העומס שפתאום נחת עלי, התחלתי להרגיש שאני עושה משהו טוב עם עצמי. עם סיום לימודי עיצוב גרפי ועם ניסיון של 20 שנה במשרות ניהוליות שהקנו לי כישורים חשובים כשכירה ועם המון תשוקה לתחום העיצוב פתחתי עסק משלי: סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג – SG Studio. אני מרגישה בכל גופי שהצעד להיות עצמאית זה הצעד הנכון ביותר עבורי! שאין מחיר לחופש, לאפשרות להיות כמה שיותר עם ילדיי. ומה שהכי כיף זה שאני זוכה לעשות מה שאני אוהבת, בזמן שלי ואני עושה את זה בהמון מקצועיות, יצירתיות, סבלנות ואהבה. 💜

 

 

השאירו תגובה